Szybka wycena

Uzyskaj wycenę

Wyburzenia i rozbiórki

Wyburzenia, rozbiórki

Tyle jest niepotrzebnych budynków, konstrukcji, obiektów… Może jesteś właścicielem jednego z nich? Jeśli chcesz się go pozbyć, dobrze trafiłeś. Oferujemy wyburzenia i rozbiórki w Trójmieście i jego okolicach. Możemy zdemontować wskazany przez Ciebie obiekt częściowo, lub całościowo w zależności od Twoich potrzeb.

Dlaczego my?

Dysponujemy odpowiednimi maszynami budowlanymi do tego, aby bezpiecznie i kompleksowo przeprowadzić wyburzenia budynków. Posiadamy duże doświadczenie w tego typu usługach, przestrzegamy ustalonych terminów i zostawiamy po sobie porządek.

Oto lista naszych usług z zakresu wyburzeń i rozbiórek:

Oferujemy wyburzenia zarówno ręczne, jak i mechaniczne. Te pierwsze stosujemy w sytuacjach, gdy dany obiekt jest przeznaczony do dalszego użytku, lub kiedy w pobliżu zlokalizowane są inne budynki/konstrukcje. Mechaniczne usługi wyburzeniowe natomiast idealnie sprawdzają się przy całościowych wyburzeniach. Są też gwarancją szybko przeprowadzonych prac budowlanych. Jakkolwiek to brzmi, możemy zrównać z ziemią co tylko zechcesz.

Prace rozbiórkowe budynków trwają dłużej niż wyburzenia, jednak w tym wypadku możliwe jest ponowne wykorzystanie materiałów budowlanych z operacji. Oferujemy rozbiórki domów, obiektów budowlanych oraz stalowych konstrukcji. Dysponujemy sprzętem odpowiednim zarówno do kompleksowych, jak i częściowych rozbiórek. Zakres naszych prac będzie uzależniony od Twoich decyzji – zajmiemy się usunięciem wyłącznie tych części, które wskażesz.

Posiadamy flotę maszyn budowlanych, które świetnie sprawdzają się przy każdego rodzaju rozbiórkach i wyburzeniach. Oferujemy możliwość wynajmu samego sprzętu budowlanego, lub wynajmu sprzętu z obsługą. Każda z wypożyczanych przez nas maszyn jest dostosowana do obowiązujących przepisów sanitarnych i posiada aktualny przegląd. Z takim zapleczem i naszymi operatorami wyburzysz lub rozbierzesz na części każdy obiekt budowlany.

Któraś z naszych usług jest dla Ciebie odpowiednia? Jeśli chcesz zlecić jakiekolwiek wyburzenia, rozbiórki w Trójmieście lub okolicach, dogadamy się. Niezależnie od tego, czy prowadzisz firmę, spółkę, czy figurujesz jako osoba prywatna, napisz lub zadzwoń, a weźmiemy się za wycenę Twojego zlecenia.