Szybka wycena

Uzyskaj wycenę

Roboty drogowe

Dużą część dróg, ścieżek rowerowych, chodników i parkingów w Trójmieście stworzyliśmy właśnie my! Dzięki licznym maszynom budowlanym, które posiadamy, żadne prace drogowe nie są nam straszne. Jesteśmy gotowi na wszystkie działania, od przygotowania gruntu, aż po elementy wykończeniowe dróg. Jaki jest finalny efekt naszych prac? Taki, że nasze drogi służą ich użytkownikom przez długie lata, są trwałe i wykonane zgodnie z projektem.

Dlaczego my?

Nasza oferta dotycząca robót drogowych jest elastyczna – możemy zająć się poszczególnymi etapami budowy, lub wykonać dany projekt kompleksowo. Kolejną możliwością jest wynajem naszego sprzętu budowlanego wraz z operatorem. To tylko opcja, decydujesz Ty – wszystko zależy od Twoich potrzeb.

Oto, co możemy dla Ciebie zrobić w ramach robót drogowych:

Zajmując się drogami dojazdowymi oferujemy zarówno stworzenie nowych dróg, jak i modernizację już istniejących. Nasze prace ziemne w tym zakresie obejmują: projektowanie i przygotowanie terenu, budowa dróg z różnych (wybranych przez klienta) nawierzchni, budowa zjazdów i skrzyżowań, wykonanie oznaczeń na drogach. Co więcej, możemy wykonać wszelkie prace ziemne dostosowujące grunt do wykonania dróg dojazdowych.

Wiemy, że drogi asfaltowe to nie jedyna opcja budowy dróg. Zakres naszych robót drogowych obejmuje również układanie płyt drogowych. To świetna alternatywa dla standardowych nawierzchni, jednak w przypadku mniej uczęszczanych obszarów. Płyty drogowe stosuje się najczęściej jako drogi dojazdowe do budynków, drogi gospodarcze lub ścieżki pieszo-rowerowe. W ramach robót drogowych z tego zakresu oferujemy: przygotowanie terenu, układanie podbudowy z kruszywa, dokładne ułożenie i dopasowanie płyt drogowych, wypełnienie szczelin między płytami.

Prace melioracyjne w robotach drogowych, to rodzaj usług, który jest niezbędny do odpowiedniego funkcjonowania dróg. Składa się na nie wiele elementów, takich jak m.in.: regulacja i przebudowa cieku wodnego, budowa rowów odwodnieniowych, budowa przepustów, zabezpieczanie stoków przed erozją. Na Twoje zlecenie zajmiemy się każdym z wymienionych działań, a nawet zrobimy wiele więcej. Krótko mówiąc, możemy sprawić, że teren będzie dostosowany do budowy pod względem melioracyjnym.

Makroniwelacje terenu to usługa, która polega na przeprowadzaniu prac związanych z kształtowaniem podłoża na dużą skalę. W zakresie robót drogowych, składają się na nią takie działania, jak m.in.: wykopy i niwelacja terenu w celu jego modelowania, zmiana kształtu terenu, budowa zapór i wałów przeciwpowodziowych, przebudowa i modernizacja dróg.

Nasza oferta obejmuje szeroki zakres prac ziemnych, także w przypadku robót drogowych w Trójmieście. Zapewniamy możliwość wykopów i korytowania wszystkich rodzajów gruntu celem przygotowania pod budowę dróg lub budynków. Proces ten polega na usunięciu warstwy ziemi, skał lub innych materiałów z wykopu i wykonaniu koryta, czyli wytyczenia linii dna wykopu. Korytowanie jest często wykonywane ręcznie lub za pomocą maszyn budowlanych do kopania, takich jak koparki lub ładowarki.

Zagęszczanie i stabilizacja gruntu w robotach drogowych to usługa, która polega na zwiększeniu wytrzymałości i trwałości gruntu poprzez dodanie różnych materiałów. Najczęściej jest to cement, asfalt lub chemiczne dodatki. Celem tej usługi jest zwiększenie nośności gruntu pod drogami oraz poprawa jego odporności na różne czynniki, takie jak wilgoć, woda, czy ruch pojazdów.

Utwardzanie placów polega na poprawie jakości powierzchni placu poprzez dodanie warstwy stabilizującej, takiej jak beton lub asfalt. Najczęściej celem tej usługi jest zwiększenie trwałości i wytrzymałości placu, co ułatwi poruszanie się po nim pojazdami i zwiększy bezpieczeństwo. Oferujemy utwardzanie placów zarówno na nowych, jak i już istniejących powierzchniach.

Posiadamy flotę maszyn budowlanych, które świetnie sprawdzają się przy robotach drogowych. Oferujemy możliwość wynajmu samego sprzętu budowlanego, lub wynajmu sprzętu z obsługą. Każda z wypożyczanych przez nas maszyn jest dostosowana do obowiązujących przepisów sanitarnych i posiada aktualny przegląd. Z takim zapleczem, będziesz w stanie wybudować lub naprawić każdy rodzaj dróg.

Wiemy, jak ważne jest dostosowanie floty pojazdów do rodzaju robót drogowych, które się wykonuje. Dlatego właśnie dysponujemy wieloma autami samowyładowczymi, które będą mogły przewieźć dla Ciebie ładunki ważące od 3,5, aż do 42 ton. Nasze samochody to gwarancja niezawodności i możliwości pracy w trudnych warunkach. Wystarczy, że powiadomisz nas, ilu i jakich pojazdów potrzebujesz, a my od razu sprawdzimy nasz stan i wrócimy z odpowiedzią. Jakiego rodzaju usług potrzebujesz? Jeśli chcesz zlecić roboty drogowe w Gdyni, Gdańsku, Sopocie lub okolicach – możemy Ci pomóc. Niezależnie od tego, czy prowadzisz firmę, spółkę, czy figurujesz jako osoba prywatna, napisz lub zadzwoń, a zabierzemy się za wycenę Twojego zlecenia.