Szybka wycena

Uzyskaj wycenę

Prace ziemne

Realizacja prac ziemnych w Gdańsku, Sopocie, Gdyni i okolicach Trójmiasta to dla nas codzienność. Z naszą flotą maszyn wykopy, niwelacje terenu, czy prace melioracyjne to wręcz przyjemność. Przyjemność, a nawet satysfakcja z tego, że klienci są zadowoleni z naszych usług i chcą kontynuować z nami współpracę.

Dlaczego my?

Prace ziemne polegają w skrócie na przygotowaniu danego obszaru pod budowę budynków, dróg, mostów i innych obiektów. Oferujemy wykonanie wszystkich potrzebnych działań do osiągnięcia pożądanego efektu, lub wyręczenie firm budowlanych we wskazanej części procesu budowlanego. Możemy też wynająć nasz sprzęt. W tym wypadku możliwe jest wypożyczenie samych maszyn, lub maszyn wraz z obsługą, czyli doświadczonymi operatorami koparek, ładowarek, walców, czy wywrotek.

W ramach prac ziemnych wykonamy dla Ciebie:

Zapewniamy możliwość wykopów i korytowania wszystkich rodzajów gruntu w celu przygotowania pod budowę dróg lub budynków. Proces ten polega na usunięciu warstwy ziemi, skał lub innych materiałów z wykopu i wykonaniu koryta, czyli wytyczenia linii dna wykopu. Korytowanie jest często wykonywane ręcznie lub za pomocą maszyn budowlanych, takich jak koparki lub ładowarki. Naszymi najczęstszymi zleceniami w tej dziedzinie są: wykopy pod fundamenty, wykopy pod domy, szamba, instalacje kanalizacyjne, instalacje energetyczne lub gazowe.

Makroniwelacje terenu to usługa, która polega na przeprowadzaniu prac związanych z kształtowaniem gruntu na dużą skalę. W zakresie prac ziemnych, składają się na nią takie działania, jak m.in.: wykopy i niwelacja terenu w celu jego modelowania, zmiana kształtu terenu, budowa zapór i wałów przeciwpowodziowych, czy np. rekultywacje terenu. Możemy wyręczyć Cię we wszystkich z tych działań. Robiliśmy to setki razy, wielokrotnie pracując na niewygodnych obszarach. Z Twoim zleceniem też sobie poradzimy!

Melioracja w pracach ziemnych to element, który jest niezbędny do odpowiedniego funkcjonowania gruntów. W ramach prac melioracyjnych wykonuje się m.in.: regulacje i przebudowy cieków wodnych, budowę rowów odwodnieniowych, budowę przepustów, zabezpieczanie stoków przed erozją. Na Twoje zlecenie zajmiemy się każdym z wymienionych działań. Jeśli będzie trzeba, wyjdziemy poza ten zakres. Krótko mówiąc sprawimy, że teren będzie dostosowany do budowy pod względem melioracyjnym.

Zagęszczanie i stabilizacja gruntu w pracach ziemnych to usługa, która polega na zwiększeniu wytrzymałości i trwałości gruntu poprzez dodanie do niego różnych materiałów. Najczęściej jest to cement, asfalt lub chemiczne dodatki. Celem tej usługi jest zwiększenie nośności gruntu oraz poprawa jego odporności na różne czynniki, takie jak wilgoć, woda, czy mróz.

Nasze usługi kopania i pogłębiania stawów w Trójmieście jak sama nazwa wskazuje, obejmują tworzenie zbiorników wodnych na życzenie klienta. Możemy działać na Twojej posesji, jednak to nie jedyne zlecenia, których się podejmujemy. Mamy również doświadczenie w budowie zbiorników strategicznych oraz kanałów.

Utwardzanie placów polega na poprawie jakości powierzchni placu poprzez dodanie warstwy stabilizującej, takiej jak beton lub asfalt. Najczęściej celem tej usługi jest zwiększenie trwałości i wytrzymałości placu, co następnie ułatwi poruszanie się po nim pojazdami i zwiększy bezpieczeństwo. Oferujemy utwardzanie placów zarówno na nowych, jak i już istniejących powierzchniach.

Posiadamy flotę maszyn budowlanych, które świetnie sprawdzają się przy pracach ziemnych. Oferujemy możliwość wynajmu samego sprzętu budowlanego, lub wynajmu sprzętu z obsługą. Każda z wypożyczanych przez nas maszyn jest dostosowana do obowiązujących przepisów sanitarnych i posiada aktualny przegląd. Z takim zapleczem bez trudu przeprowadzisz kształtowanie terenu zgodnie ze swoją wizją.

Wiemy, jak ważne jest dostosowanie floty pojazdów do rodzaju prac ziemnych, które się wykonuje. Dlatego właśnie dysponujemy autami samowyładowczymi, które będą mogły przewieźć dla Ciebie ładunki ważące od 3,5, aż do 42 ton. Nasze samochody to gwarancja niezawodności i możliwości pracy w trudnych warunkach. Wystarczy, że powiadomisz nas, ilu pojazdów potrzebujesz, a my od razu sprawdzimy nasz stan i wrócimy z odpowiedzią.

A ty? Jakiego rodzaju usług potrzebujesz? Jeśli chcesz zrealizować prace ziemne w Gdyni, Gdańsku, Sopocie lub okolicach – możemy Ci pomóc. Niezależnie od tego, czy prowadzisz firmę, spółkę, czy figurujesz jako osoba prywatna, napisz lub zadzwoń, a weźmiemy się za wycenę Twojego zlecenia.