Szybka wycena

Uzyskaj wycenę

Transport materiałów sypkich

Materiały sypkie nie należą do najłatwiejszych ładunków w transporcie. Do ich przewiezienia niezbędne są specjalistyczne pojazdy, którymi my akurat dysponujemy. Oferujemy możliwość transportu materiałów sypkich w Trójmieście i okolicach pod wskazany adres.

Podczas realizacji transportu materiałów sypkich zawsze trzymamy się wyznaczonych terminów. Nasze umowy stworzone są tak, abyś miał pewność bezpieczeństwa transakcji. Bez drobnych druczków, bez skomplikowanych zdań.

Dlaczego my?

Zajmujemy się transportem i sprzedażą kruszyw o każdej frakcji. W zależności od Twoich potrzeb przywieziemy określone materiały i pomożemy w ich racjonalnym rozmieszczeniu na placu budowy. Krótko mówiąc, sprawimy, że wszystkie potrzebne Ci materiały znajdą się dokładnie tam, gdzie chcesz.

W zakresie transportu materiałów sypkich oferujemy:

Posiadamy flotę maszyn budowlanych, które świetnie sprawdzają się przy transporcie materiałów sypkich. Oferujemy możliwość wynajmu samego sprzętu budowlanego, lub wynajmu sprzętu z obsługą. Każda z wypożyczanych przez nas maszyn jest dostosowana do obowiązujących przepisów sanitarnych i posiada aktualny przegląd. Z takim zapleczem i naszymi operatorami sam będziesz w stanie przewieźć kruszywa w docelowe miejsce.

Dlatego właśnie dysponujemy autami samowyładowczymi, które będą mogły przewieźć dla Ciebie materiały sypkie ważące od 3,5, aż do 42 ton. Nasze samochody to gwarancja niezawodności i możliwości pracy w trudnych warunkach. Wystarczy, że powiadomisz nas, ilu pojazdów potrzebujesz, a my od razu sprawdzimy nasz stan i wrócimy z odpowiedzią. Dzięki nim sam przetransportujesz kruszywa tam, gdzie chcesz.

Jesteś zainteresowany którąś z naszych usług? Jeśli chcesz zlecić nam transport materiałów sypkich do Gdańska, Sopotu, Gdyni lub okolic – dogadamy się. Niezależnie od tego, czy prowadzisz firmę, spółkę, czy figurujesz jako osoba prywatna, napisz lub zadzwoń, a weźmiemy się za wycenę Twojego zlecenia.