Szybka wycena

Uzyskaj wycenę

Usługi brukarskie

Prace brukarskie

Zepsuty chodnik? Podjazd? Taras? Może realizujesz większy projekt budowlany? Jesteśmy, aby Ci pomóc. Oferujemy usługi brukarskie, zarówno w obszarze robót drogowych, prac ziemnych, jak i drobnych projektów budowlanych. Nasze działania są przede wszystkim kompleksowe – zajmiemy się przygotowaniem terenu, ułożeniem kostki brukowej lub innego materiału i zadbamy o końcowe detale.

Dlaczego my?

Jeśli chcesz, możesz nam również przekazać swoje zlecenie, lub jego część. Nasza oferta jest elastyczna. Wykonamy każde zadanie związane z brukarstwem, wspomożemy Twoją firmę naszym sprzętem, lub uporamy się z częścią Twojego zlecenia. Wybór należy do Ciebie.

Oto, co możemy dla Ciebie zrobić w ramach prac brukarskich:

Utwardzanie placów polega na poprawie jakości powierzchni placu poprzez dodanie warstwy stabilizującej, takiej jak beton lub asfalt. Najczęściej celem tej usługi jest zwiększenie trwałości i wytrzymałości gruntu, co następnie ułatwi poruszanie się po nim pojazdami i zwiększy bezpieczeństwo. Oferujemy utwardzanie placów zarówno na nowych, jak i już istniejących powierzchniach.

Zakres naszych prac brukarskich obejmuje również układanie płyt drogowych. To świetna alternatywa dla standardowych nawierzchni, jednak w przypadku mniej uczęszczanych obszarów. Płyty drogowe stosuje się najczęściej jako drogi dojazdowe do budynków, drogi gospodarcze lub ścieżki pieszo-rowerowe. W ramach prac brukarskich z tego zakresu oferujemy: przygotowanie terenu, układanie podbudowy z kruszywa, dokładne ułożenie i dopasowanie płyt drogowych, wypełnienie szczelin między płytami.

Jakiego rodzaju usług potrzebujesz? Jeśli chcesz zlecić jakiekolwiek prace brukarskie w Trójmieście lub okolicach, dogadamy się. Niezależnie od tego, czy prowadzisz firmę, spółkę, czy figurujesz jako osoba prywatna, napisz lub zadzwoń, a weźmiemy się za wycenę Twojego zlecenia.